Egeli Ortopedi

  
 
Ara ve Bul:
Gelişmiş ürün arama
   

    
   Sepet BOŞ
    Sepetim    Kasa 
    

  CEFAR MYO XT

thumbnail_cefar myoxt.jpg
Büyük Resim GösterBüyük Resim Göster
    
CEFAR MYO XT

Detaylı Bilgiler İçin Ürün Adına Tıklayınız...

 

Yeni! CEFAR MYO XT elektrik stimülasyonundan daha etkin ve hızlı sonuçlar almak üzere tasarlanmış son ürünümüzdür. Tek bir düğmeye basarak sizin için uygun olduğu belirlenmiş akım şiddetine ulaşabilirsiniz bu özellik CEFAR EASY TOUCH™ olarak adlandırılır. Kaslarınızın her seansta nasıl çalıştığını takip edebilmek için CEFAR EASY TRAINING™ konsepti ile hazırlanmış ekran çalışmanızla ilgili tüm detayları ekran size gösterecektir.

CEFAR MYO XT , Cefar'ın yeni jenerasyon ürünü olan XT'nin son temsilcisidir. Cihazın bünyesinde bulunan 82 adet hazır program size fiziksel olarak kendinizi güçlü ve zinde hissetmenizi sağlayacak özellikleri içermektedir. CEFAR MYO XT'de kullanıcıların tecrübe ve bilgi sevilerine göre 3 değişik kullanım seviyesi bulunmaktadır.

Programlar aşağıda gösterildiği şekilde sınıflandırılmıştır:

ısınma
Isınma- kısa süreli-
Isınma - uzun süreli-
Antrenman(Spor)
Kapillarizasyon-Kan Dolaşım Artışı
Endurans-Dayanıklılık
Dirençli Kuvvet
Kuvvet Antrenmanı(Spor)
Progresif Kuvvet
Makimum Güç
Patlayıcı Kuvvet
Soğuma-Toparlanma
Soğuma
Aktif Soğuma
Antrenman (Fitness)
Vücut şekillendirme
Aerobik
Kuvvet Antrenmanı (Fitness)
Karın/Kalça
Sıkılaşma-Zindeleşme
Vücut Şekillendirme
Vücut Geliştirme
Masaj
Masaj
Enerji Masajı
Gevşeme Masajı
Drenaj
Ağrı Tedavisi
TENS Ağrı tedavisi
TENS Kas gevşemesi


CEFAR EASY TOUCH™
Bu özellik syaesinde sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz akım şiddetine ulaşmak mümkündür. Elektrostimülasyonda gerçek bir devrim, sistemin yapay zekası her kas grubu ve kişiye göre kendini adapte etmek suretiyle konforlu bir stimülasyonun yapılabilmesini sağlar.CEFAR EASY TOUCH™ özeliği ile stimülatörünüzü çok daha etkin şekilde kullanabilirsiniz. CEFAR MYO XT aynı zamanda manuel olarakta kontrol edilebilmektedir. Bir CEFAR buluşu olan CEFAR EASY TOUCH özelliği patentlidir.

CEFAR EASY TRAINING™
Her programın uygulanışı sırasında kaslarınızın ne kadar çalıştığını ölçebilmeyi dahada kolaylaştıran bir özelliktir CEFAR EASY TRAINING™ özelliği sayesinde yapılan çalışmanın set ve tekrar sayıları ekranda gösterilmektedir.

XT CD-ROM
XT CD-ROM sayesinde cihazınızı etkin şekilde kullanmayı çabucak öğrenebilir, etkin sonuçlara umduğunuzdan daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. XT CD-ROM'da yer alan resimler ve video klipler cihaz, cihazın fonksiyonları ve antrenman programları hakkında genel bilgi içermektedir.

YENİ TASARIM ister sporcu olun ister olmayın CEFAR MOY XT istekl ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliktedir cihazın yeni tasarımı ise daha rahat bir tutuş imkanı sağlar.

GENİŞ AYDINLATMALI EKRAN bu özellik sayesinde ekran üzerinde bilgilerin okunabilirliği artar böylece kullanımda büyük bir kolaylık sağlanmış olur.

BATARYA PAKETİ +ŞARJ CİHAZI
CEFAR MYO XT pil yerine , dahili batarya ile çalışmaktadır. Şarj cihazı ile bataryayı cihazdan çıkarmaksızın şarjedebilirsiniz.  

Teknik Data - CEFAR MYO XT
 
Kanal numaraları   2 (4 çıkış)
Stimülasyon Akımları/Kanal   0-100 mA
Ayarlanmış program sayımı   82
Stimülasyon şekilleri   Devamlı stimülasyon: iki farklı atım süresinde sabit yada modüle frekans Kesikli stimülasyon: iki farklı atım süresinde sabit frekans 
Atım Genişliği   350 µs
Frekans   80 Hz
Zamanlayıcı   Her program için önceden hazırlanmıştır.
Ebat (GxYxD)   150 x 80 x 27 mm 
Ağırlık Yaklaşık 350g


  Arkadaşına gönder
Arkadaşınızın adı:  
Arkadaşınızın e-posta'sı: *
Adınız:  
E-posta adresiniz:  
Mesajınız: *
   
  Gönder