Egeli Ortopedi

  
 
Ara ve Bul:
Gelişmiş ürün arama
   

    
   Sepet BOŞ
    Sepetim    Kasa 
    

  CEFAR MYO 4

thumbnail_cefar myo4.jpg
Büyük Resim GösterBüyük Resim Göster
    
CEFAR MYO 4

Detaylı Bilgiler İçin Ürün Adına Tıklayınız...

 

CEFAR MYO 4 ürün grubu içinde önem ve önceliği olan bir üründür. Bu cihazın eşsiz avantajları elektrik stimülasyonu uygulamalarından alacağınız sonuçları üst düzeye taşıyacaktır.CEFAR MYO 4 dört kanallı bir cihazdır yani vücudun dört farklı bölgesini eş zamanlı olarak tedavi edebilirsiniz. Cihazda bulunan 2+2 fonksiyonu ile iki farklı programı bir arada kullanbilirsiniz. Bu cihaz spor,fitness,TENS-ağrı tedavisi ve rehabilitasyon programlarını içermektedir. Birbirinden farklı ve eşsiz tam 595 hazır program! Her program farklı bir amaç için dizayn edilmiştir ve siz programınızı spor tipinize yada çalıştırmak istediğiniz kas grubuna göre seçebilirsiniz.

İçinde antrenör olan bir cihaz!
CEFAR MYO 4 bilgisayar programı aracılığı ile çalışan "Sanal Antrenör'ü" olan bir cihazıdır. Antrenman yada çalışma alışkanlıklarınızı bilgi olarak girdiğinizde cihaz size uygun bir çalışma programı önerecek elektrotların yerleşim yerlerini resimlerle gösterecektir. Cihazın içinde bilgisayar bağlntınız olmasa da sizi yönlendirecek bir Sanal Antrenör mevcuttur.

İki farklı programı aynı anda kullanın
CEFAR MYO 4'te yer alan dört farklı kanal size aynı anda biribinden farklı kas gruplarını stimüle edebilme imkanı verir. CEFAR piyasadaki benzerleri içinde "biribirnden farklı programları eşzamanlı uygulama imkanı sağlayan" tek cihazdır. MYO4 ile kanal 1 ve 2den seçtiğiniz bir program işlem yaparken, kanal 3 ve 4'ten bir başka program işlem yapabilir bu özellik 2+2 olarak isimlendirilmektedir. Bir bölgede ağrı tedavisi yaparken başka bir bölgede masaj etkili bir programı kullanabilirsiniz, böylece daha kısa sürede daha etkin bir tedavi yapabilirsiniz.

“Seri/Ardıl kontraksiyonlar"– yeni bir stimülayon şekli!
Geliştirdiğimiz programlar seri kontraksiyonlar aracılığı ile daha fonksiyonel sonuçlara ulaşmayı sağlamaktadır. Bir fonksiyonu açığa çıkarırken sırasıyla kasılmakta olan kas gruplarını beraberce stimüle etme fikri daha doğal bir gelişime imkan vermektedir. Bu programlar farklı kas gruplarını belirli bir sıralama ile uyarırlar. Seri kontraksiyonların bir başka kullanım amacı da masaj etkisi ile gevşeme sağlayabilmektir.

Modüle Stimülasyon– Rahatlatıcı bir his!
CEFAR MYO 4 birbirinden farklı modüle stimülasyon seçenekleri içermektedir. Farklı modülasyon tipleri, uygulamayı daha memnuniyet verici ve rahatlatıcı kılmaktadır. Modülasyon imkanı olmayan cihazlara kıyasla daha etkin sonuçlar almanız mümkündür. Modülasyon bir akımda, atım süresi yada frekansların belirli aralıklarla ve blirli sürelerde sürekli olarak değişmesi demektir.

CEFAR MYO 4 PRO – Programlanabilir
Spor ve fitness cihazlarımız programlanabilir özelliktedir. CEFAR MYO 4 PRO'nun hafızasında yer alan 30 adet boş hafızaya kendi belirlediğiniz parametrelerle düzenlediğiniz 30 program yükleyebilirsiniz.CEFAR MYO 4 PRO ile CEFAR MYO 4arasındaki tek fark programlanabilme PRO versiyonunda özelliğidir.

CEFAR MYO 4 'de aşağıdaki programlar yer almaktadır:

Spor
Maksimum Güç
Dirençli Kuvvet
Patlayıcı Kuvvet
Reaksiyon Zamanı
Endurans-Dayanıklılık
Kas Gevşemesi
Kapillarizasyon-Dolaşım artışı
Toparlanma/Soğuma
Aktif Toparlanm/Soğuma
Fitness
Zindeleşme
Sıkılaşma
Vücut şekillendirme
Vücut geliştirme
Estetik
Lipolizis/Yağ yakma
Drenaj
Masaj
Kas gevşemesi
Lenf Masajı
TENS (ağrı tedavisi)
TENS
TENS/Kas gevşemesi
TENS/Siyatik
Rehab
Aktiviteye dönüş
Kas gevşemesi
Hematom  


Teknik Data - CEFAR MYO 4
 
Kanal numaraları   4
Stimülasyon Akimları/Kanal   0-120 mA
Ayarlanmış program sayısı   595
Stimülasyon şekilleri   Devamlı stimülasyon:devamlı atım,modüle atım süresi,modüle frekans Kesikli timülasyon:devamlı atım,modüle frekans,seri kontraksiyonlar 
Atım Genişliği   450 µs
Frekans   120 Hz
Zamanlayıcı   Her program için önceden ayarlanmıştır.
Güç Girişi   7.2 voltluk 1300 mAh NiMH şarjedilebilir dahili batarya
Ebat (GxYxD)   85 x 135 x 40 mm 
Ağırlık Yaklaşık 350g


  Arkadaşına gönder
Arkadaşınızın adı:  
Arkadaşınızın e-posta'sı: *
Adınız:  
E-posta adresiniz:  
Mesajınız: *
   
  Gönder